7 tipů, jak na pracovní e-mailovou komunikaci

Bože, to je ale analfabet! Říkáte si tuto větu po přečtení mailu často? Chyby při psaní děláme občas každý. To se prostě stane. Pokud ale chcete působit důvěryhodně, v pracovní komunikaci si na ně dejte obzvlášť pozor. Na co se při psaní e-mailů zaměřit?

Moderní kancelář není jen místem k práci. Má inspirovat a motivovat

Moderní kancelář. Ti, kteří si pod tímto pojmem představí pouze nejnovější technologie, se pletou. Moderní kancelář je především o lidech. Ti jsou při vytváření pracovních prostor základním elementem. Podle Milana Začala, senior sales managera společnosti TECHO, je měřítkem všeho právě člověk.

Chcete ve firmě šetřit peníze i životní prostředí? Řešení hledejte v tiskárnách

Neustále vám z firmy utíkají peníze, aniž byste věděli, kam a za co? Na vině může být velký počet tiskáren a celkově špatně nastavená práce s tištěnými dokumenty. Nevěříte? Nechte si ve firmě udělat audit tiskáren a ušetřete nejen peníze, ale i čas vašich zaměstnanců. Není vám úplně jasné, čeho všeho se audit týká a jaké konkrétní výhody přináší? Přesně to vám vysvětlí tento článek.

Nejlepší technologické vychytávky z CESu do kanceláře i bytu

Bez moderních technologií si svůj život už nedokážete představit a hi-tech novinky vás dostávají do varu? Jestli na vás tento popis sedí, letošní ročník prestižního veletrhu se spotřební elektronikou CES vám naservíroval hodně lákadel. Vybrali jsme pro vás několik opravdových vychytávek, které vám nedají spát, dokud si je nepořídíte.

Tipy pro mladé byznysmeny: Sedřít se z kůže? To už se dneska nenosí

Za pracovním úspěchem stojí nejenom léta praxe a odříkání. Mladý v manažerské pozici? Dnes už nic šokujícího. A rozhodně to není jen o přitažlivém vzhledu, dobré sebeprezentaci a pavučině kontaktů. I když i to je pochopitelně dílkem mozaiky úspěchu. Tipy, jak se jako mladý stát úspěšným, a hlavně se dokázat na výsluní udržet, dává Peter Halmo, obchodní ředitel společnosti Xerox pro Slovensko.

Apky, které vám usnadní práci v kanclu

Jakmile tomu propadnete, není cesty zpět. Řeč je o apkách, které vám usnadní každodenní pracovní procesy pomocí multifunkční tiskárny. Máte ji v kanceláři, ale za boha nemůžete přijít na to, k čemu jinému než ke skenování a tisknutí vlastně je? Radu najdete právě zde, v článku o nejnovějších apkách od Xeroxu, které vaši každodenní práci posunou na vyšší level.