Nano Energies: Příroda a technologie k sobě patří. Spojujeme jejich „energie“

Společnost Nano Energies je neodmyslitelně spjata s přírodou. Vztah k ekologii je vidět jak v jejich přístupu k byznysu, tedy snaze přinášet lidem zelenější a čistější energii, tak přímo v kancelářích. Ty jejich jsou „živé”.

Nejoblíbenější apky zaměstnanců Xerox, aneb jak si usnadnit každodenní práci v kanclu

Práce nad hlavu. TO DO list se nekrátí, ba naopak. Každý asi občas máme pocit, že nic nestíháme. V Xeroxu si s tím poradili. Ať už se jedná o ředitelku, “produkťáka”, nebo sekretářku, díky aplikacím využívají naplno multifunkční tiskárny a usnadňují si tak každodenní pracovní úkony. Načerpejte od nich inspiraci i vy.

Dimension Data: Technologie nejen dodáváme, v práci jimi žijeme

Společnost Dimension Data je neodmyslitelně spjata s moderními technologiemi. A to jak z podstaty práce, tak v každodenním fungování zaměstnanců v kanceláři. I proto do budoucna chtějí, aby jejich kanceláře byly inspirací a showroomem pro zákazníky. S dobou jdou i v práci s daty a snaze být co nejvíc paperless.

Inovace, které změnily technologický svět. I ten váš v kanclu

Dokážete si představit život bez moderních technologií? Bez možnosti chatovat s kolegy, surfovat po internetu nebo prostě jen používat mobilní telefon? Odpověď je jednoduchá. Nedokáže to v podstatě nikdo z nás. Jak se ale ze samotných technologií stanou věci, které může každý používat? Za vším hledejte rozhraní.

Kdysi sekretářky „xeroxovaly“, teď asistentky „sharují“

„Zeptej se asistentky, ta to bude vědět.” Slýcháte tuto větu často? Není se čemu divit. Vedle uklízečky a recepční jste to právě vy, kdo má podle kolegů ve firmě přehled o všem. A to nejen o drbech, kdo, co, kde a s kým. Jako asistentka nebo office manažerka musíte především zvládat řešit veškeré problémy spolupracovníků, aby firma celkově fungovala.

Nic nestíháte a jste neustále „v letu“? Tiskněte přímo z chytrého telefonu

Schůzka, porada, pracovní oběd… Neustále někde pobíháte a barvu židle u vašeho počítače už si ani nevybavíte? Nevadí. Moderní technologie vám pomůžou přizpůsobit se tempu dnešní doby. Za „letu” můžete z mobilního telefonu nejen vyřizovat maily, ale i tisknout dokumenty na poradu, kam zrovna pospícháte.