26. září 2019

Dimension Data: Technologie nejen dodáváme, v práci jimi žijeme

Společnost Dimension Data je neodmyslitelně spjata s moderními technologiemi. A to jak z podstaty práce, tak v každodenním fungování zaměstnanců v kanceláři. I proto do budoucna chtějí, aby jejich kanceláře byly inspirací a showroomem pro zákazníky. S dobou jdou i v práci s daty a snaze být co nejvíc paperless.

Jak vypadají kanceláře Dimension Data a jakými technologickými vychytávky usnadňují svým zaměstnancům každodenní pracovní život? Vydejte se s námi na prohlídku a nahlédněte do jedné z nejmodernějších budov v Česku – Main Point Pankrác v Praze.  

Dimension Data

Dimension Data se zaměřuje na servis v oblasti technologií. V současné době se mění na společnost NTT, jednoho z největších operátorů na světě. Více než 30 let využívají sílu technologií proto, aby pomáhali různým organizacím dosahovat skvělých výsledků prostřednictvím digitální infrastruktury, hybridního cloudu, pracovišť budoucnosti či kybernetického zabezpečení.

 

Dobrá rada

Chcete mít inteligentní pracoviště i vy? Pořiďte si multifunkční tiskárnu Xerox, která umí text takzvaně “převykládat” pomocí aplikace Xerox Audio Documents. Text jednoduše naskenujete a do emailové schránky vám ihned přijde audio soubor, který si můžete poslechnout cestou na schůzku. Je pro vás důležitější chytře uchovávat data cloudu? Pomocí multifunkce a aplikace Scan to Cloud můžete do svého cloudového úložiště všechny tištěné materiály jednoduše skenovat na jedno kliknutí. Přečtěte si o dalších vychytávkách od Xeroxu v článku Apky, které vám usnadní práci v kanclu, anebo si dohodněte konzultaci s odborníky Xerox. 

Čtěte dále: Apky, které vám usnadní práci v kanclu