4. listopadu 2019

Nano Energies: Příroda a technologie k sobě patří. Spojujeme jejich „energie“

Společnost Nano Energies je neodmyslitelně spjata s přírodou. Vztah k ekologii je vidět jak v jejich přístupu k byznysu, tedy snaze přinášet lidem zelenější a čistější energii, tak přímo v kancelářích. Ty jejich jsou „živé”. 

Kanceláře Nano Energies připomínají les se spoustou květin. Prostorám dominuje živý strom a ekologický přístup je vidět i v každodenní práci. Využívají například stoprocentně recyklovatelné papíry, za které jsou výrobcem vysazovány nové stromy. 

Jak vypadají samotné prostory Nano Energies? Jaké ekologické a technologické vychytávky jim v kanceláři dokáží zvýšit přesnost a ušetřit peníze? Vydejte se s námi na prohlídku a nahlédněte do jedné z nejekologičtějších budov v Česku – Drn na Národní třídě v Praze.

Nano Energies

Energetická společnost Nano Energies prostřednictvím dceřiných společností efektivně a udržitelně obchoduje s elektřinou. Na dodávání energie z obnovitelných zdrojů do domácností se zaměřuje už od roku 2008, je první dodavatel 100 % zelené elektřiny z domácích zdrojů. Nano Energies ekologicky nejen myslí, ale také pracuje a chce jít příkladem. 

 

Dobrá rada

Chcete tisknout ekologicky i ve vaší firmě? Používejte aplikaci Xerox Print Awareness Tool. Ta má přehled o každém zaměstnanci, kolik toho vytiskne. Šetříte tak nejen životní prostředí, ale i peníze. Jste soutěživí? Dejte si v práci challenge o nejvíc „eko člověka” měsíce a zachraňte alespoň jeden strom. Zeptejte se odborníků Xerox na další technologické i ekologické vychytávky ve správě dokumentů, objednejte si konzultaci zdarma. 

Jak na eko tisk s Xeroxem? 

Čtěte dále: Pár rychlých tipů, jak se i v práci chovat eko