7. března 2019

Chcete ve firmě šetřit peníze i životní prostředí? Řešení hledejte v tiskárnách

Neustále vám z firmy utíkají peníze, aniž byste věděli, kam a za co? Na vině může být velký počet tiskáren a celkově špatně nastavená práce s tištěnými dokumenty. Nevěříte? Nechte si ve firmě udělat audit tiskáren a ušetřete nejen peníze, ale i čas vašich zaměstnanců. Není vám úplně jasné, čeho všeho se audit týká a jaké konkrétní výhody přináší? Přesně to vám vysvětlí tento článek.

Zjistěte, jestli a jak plýtváte

Audit všech tiskových zařízení ve firmě vám, stručně řečeno, pomůže získat maximum za co nejméně peněz. Analýza úspor začíná detailní znalostí vašeho současného pracovního prostředí. Navštíví vás odborníci, kteří zjistí, jak na tom jste. Přesněji řečeno, kolik tiskáren máte na aktuální počet zaměstnanců, na jakou práci je využíváte a jestli je na tyto úkony skutečně potřebujete. Přesně také vypočítají vaše firemní výdaje na tisk. U Xeroxu vám audit udělají na všech tiskových zařízeních ve firmě, na značce nezáleží. Dozvíte se i to, jak vaše používání tiskáren dopadá na životní prostředí. Odborníci vám dokonce vypočítají i celkovou spotřebu energie a řeknou vám, kolik „stromů” protisknete.

Splňte si přání řešením na míru

Na základě nasbíraných dat vám pak experti navrhnou to nejlepší řešení právě pro vaši firmu. Pracujete hlavně s elektronickými dokumenty a tiskárna vám slouží spíš jako skener? Potřebujete vytisknout stovky dokumentů denně a cloud je pro vaši firmu sprosté slovo? U Xeroxu jsou všechna přání klientů při návrhu nového řešení vyslyšena. Odborníci dají dohromady nasbíraná data a předpoklad budoucích potřeb firmy. Pak vytvoří ucelený návrh ideálního nastavení na míru. Zkrátka navrhnou vše co nejideálněji pro potřeby vaší společnosti i s ohledem na životní prostředí.

Dobrá rada

Čím vaši firmu audit tiskáren obohatí? Ve zkratce – sníží náklady a pomůže efektivně nastavit jednotlivé pracovní postupy, které ušetří čas vašich zaměstnanců. Chcete se dozvědět bližší informace o auditu tiskáren nebo o dalších možnostech, které šetří firmám čas a peníze? Vyzkoušejte například elektronickou správu faktur ve firmě. Kontaktujte odborníky z Xeroxu a zjistěte víc.

Mějte tisk pod palcem

Pokud chcete mít tisk ve firmě pod kontrolou i nadále, využijte na svých zařízeních program Print Audit 6, který vám umožní kontrolovat sto procent všech akcí. Budete přesně vědět, kdo, co a na kterém zařízení tiskne. Automaticky vám taky vytvoří detailní analýzu, díky které zvládnete ve firmě udržet ideální nastavení práce s dokumenty, stejně tak jako náklady.