16. dubna 2019

Faxování v digitální době? Ano! Je elektronické a umí snížit náklady i zvýšit bezpečnost

Víte, co je fax? A umíte ho použít? Pro značnou část mileniálů, a nejen jich, patří tento přístroj takzvaně do starého železa. Opak je ale pravdou! Faxování mrtvé rozhodně není, některé společnosti ho dokonce považují za nepostradatelný způsob komunikace. Pokud k nim patříte, doporučujeme zbavit se drahých analogových telefonních linek a začít faxovat dokumenty bezpečně elektronicky.

Tak jako přecházejí do digitálu telefonní linky, je tomu i u faxování. Stačí vám připojení k internetu a vhodný přístroj, ideálně multifunkční tiskárna. Dříve tři samostatná zařízení – tiskárna, skener a fax – se dnes vejdou do jednoho.

Faxujte kdykoliv a odkudkoliv

Přechod ze starého systému by mohl být oříšek, kdyby neexistovala aplikace XMediusFAX®. Ta umí zlepšit podnikové postupy díky automatizaci přenosu dokumentů a usnadnit tak život vašim zaměstnancům. Umožní standardizovat práci ve firmě, snížit provozní náklady i zabezpečit přenos dokumentů.

Dobrá rada

Současné multifunkční tiskárny vám umožní posunout na vyšší level nejen faxování, ale i další pracovní úkony, jako je například skenování. Pomocí aplikací ConnectKey od Xeroxu můžete skenovat dokumenty do různých cloudových úložišť, nebo převádět do editovatelného PDF formátu, překládat texty do cizích jazyků. Chcete vědět více? Kontaktujte odborníky z Xeroxu a zeptejte se na další možnosti.

XMediusFAX nabízí uživatelům jednoduchý způsob, jak faxovat nejen pomocí multifunkčních tiskáren zapojených do sítě, ale také skrze stolní počítače nebo mobilní telefony. Aplikace je vybavena nejpokročilejšími protokoly T.38 a G.711 a je k dispozici ve třech optimalizovaných podobách: Enterprise, Express a Service Provider.

Na vlně pokroku

Vylepšit proces faxování můžete pomocí speciálně vyvinutého konektoru Xerox® Extensible Interface Platform (EIP), který je kompatibilní s multifunkčními tiskárnami. Opravdu hladce integrujete faxování do firemních procesů a díky EIP můžete také využít pokročilé funkce skenování.