Štěstí v práci: Jak ho realizovat v praxi?

Ve světě i v Česku existuje mnoho firem, které se štěstí v práci věnují systematicky. Co tyto firmy dělají jinak? Investují čas a energii do cíleného vyvolávání pozitivních emocí u svých zaměstnanců. Lidé totiž zapomenou, co jim řeknete. Zapomenou, co jim uděláte. Ale nikdy nezapomenou, jak se díky vám cítili.

Nano Energies: Příroda a technologie k sobě patří. Spojujeme jejich „energie“

Společnost Nano Energies je neodmyslitelně spjata s přírodou. Vztah k ekologii je vidět jak v jejich přístupu k byznysu, tedy snaze přinášet lidem zelenější a čistější energii, tak přímo v kancelářích. Ty jejich jsou „živé”.

Štěstí v práci: Vztahy a výsledky jako pilíře úspěšného byznysu?

„Zákazníci nikdy nebudou milovat firmu, kterou nemilují její zaměstnanci,” říká Simon Sinek. Ano, přístup, kdy je zákazník vždy na prvním místě, postupně odeznívá. V moderních firmách je dnes primárním cílem mít šťastné zaměstnance. Spokojení pracovníci totiž udělají maximum pro to, aby se postarali o zákazníka, šířili dobré jméno firmy a budou hrdí na to, že můžou být její součástí. Podobně založených firem bude vznikat stále víc.

Nejoblíbenější apky zaměstnanců Xerox, aneb jak si usnadnit každodenní práci v kanclu

Práce nad hlavu. TO DO list se nekrátí, ba naopak. Každý asi občas máme pocit, že nic nestíháme. V Xeroxu si s tím poradili. Ať už se jedná o ředitelku, “produkťáka”, nebo sekretářku, díky aplikacím využívají naplno multifunkční tiskárny a usnadňují si tak každodenní pracovní úkony. Načerpejte od nich inspiraci i vy.

Dimension Data: Technologie nejen dodáváme, v práci jimi žijeme

Společnost Dimension Data je neodmyslitelně spjata s moderními technologiemi. A to jak z podstaty práce, tak v každodenním fungování zaměstnanců v kanceláři. I proto do budoucna chtějí, aby jejich kanceláře byly inspirací a showroomem pro zákazníky. S dobou jdou i v práci s daty a snaze být co nejvíc paperless.

Inovace, které změnily technologický svět. I ten váš v kanclu

Dokážete si představit život bez moderních technologií? Bez možnosti chatovat s kolegy, surfovat po internetu nebo prostě jen používat mobilní telefon? Odpověď je jednoduchá. Nedokáže to v podstatě nikdo z nás. Jak se ale ze samotných technologií stanou věci, které může každý používat? Za vším hledejte rozhraní.