Nano Energies: Příroda a technologie k sobě patří. Spojujeme jejich „energie“

Společnost Nano Energies je neodmyslitelně spjata s přírodou. Vztah k ekologii je vidět jak v jejich přístupu k byznysu, tedy snaze přinášet lidem zelenější a čistější energii, tak přímo v kancelářích. Ty jejich jsou „živé”.

Dimension Data: Technologie nejen dodáváme, v práci jimi žijeme

Společnost Dimension Data je neodmyslitelně spjata s moderními technologiemi. A to jak z podstaty práce, tak v každodenním fungování zaměstnanců v kanceláři. I proto do budoucna chtějí, aby jejich kanceláře byly inspirací a showroomem pro zákazníky. S dobou jdou i v práci s daty a snaze být co nejvíc paperless.

„Každá kancelář má svá silná místa a slabiny. Odhalte je,” říká Zuzana Lebedová ze společnosti Mindio

Něco u vás ve firmě nefunguje a nemůžete přijít na to, co vašim zaměstnancům vadí? Na vině může být špatně navržená kancelář, nedostatek soukromí, ale taky třeba jen špatná káva. Přijít na to, co za tím stojí, můžete „otestováním” vašich zaměstnanců. „Smyslem naší analýzy je otevřít ve firmě témata, která jsou důležitá, ale jsou skrytá pod povrchem a mohou vytvářet problémy,” říká Zuzana Lebedová ze společnosti Mindio.

„Technologie nám umožňují fungovat levněji,” říká Marek Orawski z První klubové pojišťovny

Přijít s přelomovým projektem na český trh a uspět? Marek Orawski to s kolegy dokázal. Založili pojišťovnu, která jako jediná u nás nabízí sdílené pojištění, a vrací se tak k základům pojišťovnictví obecně. Navíc celá funguje jednoduše online.

Moderní kancelář není jen místem k práci. Má inspirovat a motivovat

Moderní kancelář. Ti, kteří si pod tímto pojmem představí pouze nejnovější technologie, se pletou. Moderní kancelář je především o lidech. Ti jsou při vytváření pracovních prostor základním elementem. Podle Milana Začala, senior sales managera společnosti TECHO, je měřítkem všeho právě člověk.

Tipy pro mladé byznysmeny: Sedřít se z kůže? To už se dneska nenosí

Za pracovním úspěchem stojí nejenom léta praxe a odříkání. Mladý v manažerské pozici? Dnes už nic šokujícího. A rozhodně to není jen o přitažlivém vzhledu, dobré sebeprezentaci a pavučině kontaktů. I když i to je pochopitelně dílkem mozaiky úspěchu. Tipy, jak se jako mladý stát úspěšným, a hlavně se dokázat na výsluní udržet, dává Peter Halmo, obchodní ředitel společnosti Xerox pro Slovensko.