Štěstí v práci: Jak ho realizovat v praxi?

Ve světě i v Česku existuje mnoho firem, které se štěstí v práci věnují systematicky. Co tyto firmy dělají jinak? Investují čas a energii do cíleného vyvolávání pozitivních emocí u svých zaměstnanců. Lidé totiž zapomenou, co jim řeknete. Zapomenou, co jim uděláte. Ale nikdy nezapomenou, jak se díky vám cítili.

Nejoblíbenější apky zaměstnanců Xerox, aneb jak si usnadnit každodenní práci v kanclu

Práce nad hlavu. TO DO list se nekrátí, ba naopak. Každý asi občas máme pocit, že nic nestíháme. V Xeroxu si s tím poradili. Ať už se jedná o ředitelku, “produkťáka”, nebo sekretářku, díky aplikacím využívají naplno multifunkční tiskárny a usnadňují si tak každodenní pracovní úkony. Načerpejte od nich inspiraci i vy.

7 apek, díky kterým váš mozek nikdy „nezakrní“

Každým dnem se člověk učí něčemu novému. Udržujte se i vy. Pomocí apek stačí pár minut denně a například vaše jazykové znalosti budou každým dnem lepší a lepší. V práci pak vaše sebevzdělávání určitě docení. V článku přinášíme tipy na aplikace, které jsou vhodné nejen pro lidi v kanceláři, ale pro všechny, kteří se chtějí učit a zdokonalovat.

Kdysi sekretářky „xeroxovaly“, teď asistentky „sharují“

„Zeptej se asistentky, ta to bude vědět.” Slýcháte tuto větu často? Není se čemu divit. Vedle uklízečky a recepční jste to právě vy, kdo má podle kolegů ve firmě přehled o všem. A to nejen o drbech, kdo, co, kde a s kým. Jako asistentka nebo office manažerka musíte především zvládat řešit veškeré problémy spolupracovníků, aby firma celkově fungovala.

Konec stresu v práci! 5 zábavných vychytávek do kanclu

Už jste slyšeli, že v průměru člověk stráví v práci skoro dva tisíce hodin ročně? Může to znít děsivě. I proto bychom se měli snažit tento čas trávit co nejpříjemněji. Ke zlepšení nálady můžou přispět i maličkosti. Vyzkoušejte pět super vychytávek, díky kterým předejdete každodenní rutině!

Faxování v digitální době? Ano! Je elektronické a umí snížit náklady i zvýšit bezpečnost

Víte, co je fax? A umíte ho použít? Pro značnou část mileniálů, a nejen jich, patří tento přístroj takzvaně do starého železa. Opak je ale pravdou! Faxování mrtvé rozhodně není, některé společnosti ho dokonce považují za nepostradatelný způsob komunikace. Pokud k nim patříte, doporučujeme zbavit se drahých analogových telefonních linek a začít faxovat dokumenty bezpečně elektronicky.